Birkaç Gün İçinde Dört Kedi ve Köpek Başlarına Sert Cisimle Vurularak Katledildi!

Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde son birkaç günde korkunç hayvan cinayetleri yaşandı. Bundan 5 gün önce iki kedi başlarına sert bir cisimle vurularak katledilmiş, bedenleri sokakta bulunmuştu. Bu kez de ön ayakları iple bağlı bir köpek ve yine başına sert cisimle vurularak öldürülmüş bir başka köpek bulundu.

Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, kedi ve köpekleri katleden cani kişi veya kişilerin araştırıldığını belirtti.

 

Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde korkunç bir canilik kol geziyor. Birkaç gün önce iki sokak kedisi başlarına sert bir cisimle vurulmuş halde sokakta bulunmuştu

 

Bu kez de iki köpek ön ayaklarından bağlanmış ve yine sert cisimle başlarına vurularak öldürülmüş olarak bulundu

 

 

Öldürülen köpeklerden biri olan Tommy, ilçe sakini Serkan Temel’in 10 yıllık can dostuydu

Temel, “10 yıldır 'Tommy'e bakıyordum. O benim can dostumdu. Kimseye zararı olmaz. Mahallede herkesin sevdiği bir köpekti. Saldırganlığı yoktu. Kim, neden ve niçin bunu yaptığını anlamış değilim. Eve geldiğimde yoktu. Gelir diye biraz bekledim. Akşam saatlerinde bizim işten geliş saatimizi bilir ve evde olurdu. Tommy'nin gelmediğini görünce bir aradım bulamayınca eve döndüm. Sabah tekrar aramaya çıktığımda Muratlı Köprüsü'nün orada ön ayakları bağlı öldürülmüş olarak buldum. Çok üzüldüm, ben bunu yapanları Allah'a havale ediyorum. Ne istediler benim köpeğimden?” dedi.

 

Muratlı Belediye Başkanı Nabi Tepe cinayetleri işleyenleri araştırdıklarını söyledi

Tepe, “Bunu yapan insan olamaz, bu bir vahşettir. Bunu yapanların insan duygusu taşıdığından emin olmak çok zor. Biz kedilerin öldürülmesini araştırıyoruz” dedi.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapman gereklidir.
  • yaaa ne istediler şu meleklerden. Size ne yaptılar da bu ağır cezayı çektiler?

    7 ay önce