Cadılar Bayramı Kostümlerini Giyen Korkunç Derecede Sevimli 20 Hayvan

Buz gibi soğuk kış günlerine giriş yapıp evlerimize kapanmadan önce baharın son bir eğlencesi var kapıda; Cadılar Bayramı! Her ne kadar uzun bir süre yalnızca yabancı dizi ve filmlerden tanıdığımız bir gelenek olsa da, Cadılar Bayramı kutlamaları her geçen yıl ülkemizde de yaygınlaşmaya devam ediyor.

Bildiğiniz gibi Cadılar Bayramında korkunç ve içler ürperten kostümler giymek, maskeler takarak veya makyaj yaparak yüzü gizlemek adetten. Tabii hiç de korkutucu olmayan kostümler giymeyi tercih edenler de var. Korkunç bir cadı, bir hayalet, iskelet veya zombi olmayı seçebileceğiniz gibi, sevdiğiniz bir filmin karakteri gibi giyinmeyi, hatta herhangi bir objenin kılığına girmeyi bile seçebilirsiniz.

Cadılar Bayramına hazırlanırken evcil dostlarını da es geçmeyip -artık ne kadar mümkünse- onları da “korkutucu” kostümlerle bu eğlenceli geceye hazırlayanlar da var elbette. Biz de sizler için kostümünü giyip kötücül ruhları kaçırmayı kendine görev edinmiş kedi ve köpeklerin fotoğraflarını derledik. Bu listede bolca vampir, büyücü, hayalet ve yarasaya maruz kalacaksınız. Işıkları açık bırakmakta fayda var, bizden söylemesi!

 

#1

 

#2

 

#3

 

#4

 

#5

 

#6

 

#7

 

#8

 

#9

 

#10

 

#11

 

#12

 

#13

 

#14

 

#15

 

#16

 

#17

 

#18

 

#19

 

#20

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapman gereklidir.