Hayvan Barınağının Bağış Kutusuna 8 Bin Dolar Bırakıp Giden Gizemli Yardımsever

Geçtiğimiz Perşembe günü ABD, Kaliforniya’daki Pasadena Humane Society & SPCA isimli bir hayvan koruma derneğinin çalışanları gizemli bir bağışçının bıraktığı parayla şoke oldu. Kim olduğu bilinmeyen bir ziyaretçi, barınağın yardım kutusuna 20 dolarlardan oluşan ve toplamda 8 bin dolara ulaşan meblağda para bıraktı.

Kimse bağışçıyı o sırada fark etmedi ve onu tanıyan biri de çıkmadı. Ancak kesin olan bir şey var ki, her sene 12 bin hayvanın bakımını üstlenen bir barınak için bu mucizevi bir olay. Altın kalpli bu bağışçı sayesinde pek çok hayvana yardım gidecek.

 

ABD, Kaliforniya’daki bir barınağın çalışanları, gizemli bir yardımseverin kimselere görünmeden yaptığı 8 bin dolarlık bağışı görünce şoke oldu

 

Facebook sayfalarında kimliği belirsiz bağışçıyı bulmak için şöyle bir mesaj yayımladılar:

“Gizemli bağışçı aranıyor! Bugün bir kişi Neely Kedi Merkezi’ni ziyaret etti ve isimsiz bir şekilde bağış kutumuza 8 bin dolar nakit yardım yaptı. Bu iyi kalpli insana gerçekten minnettarız ve ona PHS’deki tüm hayvanlar adına teşekkür etmek istiyoruz.”

 

Barınak her yıl 12 bin hayvana yardım ediyor

 

Bu yüzden isimsiz bağışçının bıraktığı 8 bin dolar, barınağın başına gelen bir mucize!

 

 

Kim olduğunu bilemesek de bu cömert bağışı için gizemli yardımsevere teşekkür ediyor ve bu konudaki farkındalığın artmasını diliyoruz

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapman gereklidir.