Instagram’da Sizden Bizden Daha Çok Takipçisi Olan En Ünlü 10 Köpek

Sosyal medya kullanım amaçlarını yalnızca tanıdıklarla takipleşmek olarak sınırlandırmak imkansız. Instagram’da aslında hiç tanımadığımız insanların hayatlarını herhangi bir nedenle takip etmek birçoğumuz için sıradanlaşmış ve rutin haline gelmiş bir aktivite. Bu birilerini takip etme durumu yalnızca insanlar için de geçerli değil bildiğiniz gibi. Milyonlarca insan, günlük akışları içinde sevimli hayvanları görmek istiyor ve sahiplerinin onlar için açtığı sosyal medya hesaplarını takip ederek bu hayvanları internet ortamında ünlü hale getiriyor.

Daha önce “Sosyal Medyada Binler, Hatta Milyonlar Tarafından Takip Edilen 15 Ünlü Kedi” başlıklı içeriğimizde çok takipçili kedileri tanıtmıştık sizlere. Bu kez de güzellikleri, şirinlikleri ve komiklikleriyle günümüzü şenlendirecek köpek dostlarımızın Instagram hesaplarıyla karşınızdayız.

 

#10 Loki, Bear ve Momo: 713 bin takipçi

Küçük, orta ve büyük boy üç minnoş: seç beğen al! Bu dünya tatlılarının binlerce takipçiyi kendisine çekmesi çok da şaşırtıcı değil.

Instagram: lokistagram

 

#9 Manny: 1,1 milyon takipçi

Bir french bulldog olan Manny, günlük aktiviteleriyle sizi kesinlikle kolayca kendine hayran bırakabilir.

Instagram: manny_the_frenchie

 

#8 Maddie: 1,2 milyon takipçi

Hem köpekleri hem de yeni yerler keşfetmeyi mi seviyorsunuz? O halde sahipleriyle diyar diyar gezen Maddie tam size göre diyebiliriz.

Instagram: thiswildidea

 

#7 Harlow, Indiana ve Reese: 1,6 milyon takipçi

Bu üçlünün fotoğraflarını görüp de ani bir mutluluk dalgasına kapılmama ihtimaliniz pek yok gibi. O halde sizi onların Instagram hesabına doğru şöyle alalım.

Instagram: harlowandsage

 

#6 Loki: 1,7 milyon takipçi

Yerinizden kalkmadan ABD’yi eyalet eyalet gezmek ister misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise Loki size eşlik etmeye hazır.

Instagram: loki_the_wolfdog

 

#5 Tuna: 1,9 milyon takipçi

Henüz 4 aylık bir yavruyken sahip olduğu çeşitli hastalıklar ve deformasyonlar nedeniyle terk edilmişti bu güzellik. Ona bir de şimdi bakın; binlerce kişiye ilham oluyor.

Instagram: tunameltsmyheart

 

#4 Marnie: 2,1 milyon takipçi

Marnie, 11 yaşındayken barınaktan kurtarılan ve şimdilerde 16 yaşında olan çokça takipçili bir ablamız. Karakteristik görüntüsüyle her gün karşılaşmak için siz de onu takip edebilirsiniz.

Instagram: marniethedog

 

#3 Marutaro: 2,6 milyon takipçi

Japonya’da yaşayan Marutaro gülümsemesiyle tüm kalbinizi çalmaya hazır. Neden bahsettiğimizi daha iyi anlamak için hesabına bakabilirsiniz.

Instagram: marutaro

 

#2 Doug: 3,1 milyon takipçi

Hepsi birbirinden renkli kıyafetleri ve hiçbir aktiviteden geri kalmamasıyla Doug’un yaşadığı hayatı siz bile kıskanabilirsiniz.

Instagram: itsdougthepug

 

#1 Jiffpom: 7,4 milyon takipçi

Geldik listemizin en çok takipçisi olan son minnoşuna. Jiffpom da sahibinin kıyafet giydirmeyi pek sevdiği köpeklerden; her ne kadar insanda ısırma isteği uyandıran suratıyla buna gerek olmasa da kıyafetlerin ona ekstra sevimlilik kattığını itiraf edebiliriz.

Instagram: jiffpom

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapman gereklidir.