İşinden İstifa Ettikten Sonra Kedisiyle Diyar Diyar Gezen Adamın Eğlenceli Hikayesi

Hangimiz zaman zaman başımızı alıp gitmeyi, dünyayı gezmeyi ve yeni yerler görmeyi hayal etmeyiz ki? Tabii bu öyle kolay bir karar değil, biraz maddi birikiminiz de yoksa ne yazık ki çoğu zaman hayalden öteye gidemiyor.

Ancak iş hayatının tekdüzeliğinden bıkan bu genç adam, hayalini gerçekleştiren şanslılar arasında. Üstelik hayalini dünyanın en tatlı yolculuk arkadaşıyla paylaşıyor: kedisi!

Instagram: vancatmeow

 

Dünyayı birlikte gezen ikili Richard East ve kedisi Willow ile tanışın

İş dünyasında 10 yılını geçirmiş biri olarak Richard East, sonunda dayanamadı ve çok radikal bir karar aldı. İşinden istifa etti, evini ve sahip olduğu pek çok şeyi sattı.

 

Richard, elindeki parayla bir karavan aldı ve kedisi Willow ile birlikte Avustralya’nın yollarına vurdu kendini

“İşimde mutlu değildim,” diye anlatıyor Richard bu kararı hakkında. “6 aylık bir seyahate çıkıp dönüşte yine benzer bir işte, benzer bir pozisyonda çalışmak istemiyordum. Böylece bir karavan almaya karar verdim, daha uzun süreli bir değişim için.”

 

Kedi Willow, sahibi Richard nereye giderse onunla geliyor

Aralarındaki bağ diğer insan-kedi ilişkilerinden çok farklı olmasa da her geçen gün birbirlerine daha çok bağlanıyorlar Richard’ın anlattığına göre.

 

Geçen yılı 2 patlak lastik, Richard’ın kafasındaki 3 dikiş ve kedi Willow’un patisinin şişmesi dışında kazasız belasız atlamışlar 

 

Bu küçük maceracı kedi, Richard’ın seyahatine de renk katıyor 😊

 

Ne diyelim, darısı hayalini kuranların başına!

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapman gereklidir.