Sosyal Medyanın Konuştuğu Kayıp Köpeğin Gerçek Hikâyesi Ortaya Çıktı

Londra’daki bir otobüste terk edilmiş halde bulunan ve fotoğrafı defalarca paylaşılan köpek, nihayet ailesine kavuştu. Birkaç gün önce 2 adamın yanında otobüse bindirildikten sonra tek başına bırakılıp terk edildiği düşünülen köpek haberlere de konu olmuştu.

İsminin Boston olduğu öğrenilen Staffordshire teriyeri cinsi köpek, yürüyüş sırasında birden ortadan kaybolmuş ve kendini bir çıkmazın içinde bulmuştu. Onunla birlikte otobüse bindiği görülen iki adamın büyük ihtimalle onu kaçırmaya çalıştığı, ancak sonra onu terk ettiği düşünülüyor.

Kayıp köpek Boston’un sahibi Paulina Rybak verdiği röportajda “Onu dışarı çıkarmıştık ve birkaç saniye sonra onu göremedik. Boston’u aradık ama bir türlü bulamadık.” dedi.

Köpeğin sahibi Rybak, kayıp köpeği Boston’un fotoğrafını gazetede görünce hemen onu almaya gitti. “O kadar mutluydum ki ağlamaya başladım. Onu bir daha hiç göremeyeceğimi sanıyordum.” dedi.

 

Oldukça üzgün bir halde tek başına otobüste duran kayıp köpeğin fotoğrafı, sosyal medyada büyük yankı uyandırmış ve haberlere çıkmıştı…

 

Ancak düşünülenin aksine, köpek terk edilmemişti; kimliği bilinmeyen iki adam onu kaçırmış, sonra da vazgeçip bırakmışlardı

 

Olayın yaşandığı gün, otobüsün şoförü köpeği yerinden oynatamamış, gece de köpeği otobüste yalnız bırakmıştı

 

Olayın yayılmasının üstüne kayıp köpeğin sahibini arama çalışmaları başlatıldı

 

Neyse ki Boston ailesine kavuşmak için fazla beklemedi 😊

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapman gereklidir.