Yavru Kedili ve Yüzleri Gülümsetme Garantili Dünyanın En Minnoş Evlenme Teklifi

Efendim gün geçmiyor ki yaratıcı bir evlenme teklifi sosyal medyada viral olmasın. Şimdi de o özel tekliflerden bir başkasını sizlere anlatacağız; bunun dünyanın en tatlı evlilik teklifi olduğuna eminiz!

Jerad Forsyth ve kız arkadaşı Kat Woodley, bundan iki yıl önce tanışmış ve sevgili olmuşlardı. Kısa zaman önce de bir kedi sahiplenmeye karar verip bunun için kolları sıvadılar; New York’taki Erie hayvan barınağından dünya tatlısı bir yavru kediye yuva olacaklardı. Durumun evlenme teklifi etmek için mükemmel bir fırsat olduğunu düşünen Jerad, bu özel an için minik kediden yardım almaya karar verdi… Ve ortaya gözlerimizden kalpler çıkartan bu evlilik teklifi çıktı!

 

ABD’li çift Jerad Forsyth ve Kat Woodley barınaktan bir kedi sahiplenmek için tüm hazırlıkları tamamlamışlardı; yapılacak tek şey Kat’in kediyi oradan almasıydı

 

Ama bilmediği bir şey vardı… O da dünyanın en minnoş evlilik teklifini almak üzere olduğu

 

Sevgilisinin o sırada işte olduğunu zanneden Kat yavru kediyi kucağına aldığında çalışanlar ona isim etiketini okumasını söyledi… Etiketin üstünde “Benimle evlenir misin?” yazıyordu!

 

Ve tam o sırada sevgilisi Jerad çıkıp geldi, dizlerinin üzerine çöktü ve beklenen soruyu bir de kendisi sordu

 

Müstakbel gelin Kat de Jerad’a (ve tabii ki kediciğe) ‘evet’ dedi

 

Kat, Jerad, adını Gandalf koydukları yavru kedi ve köpekleri Shamus hep beraber kocaman bir aile oldu ❤️

 

Evlenme teklifinin videosunu buradan izleyebilirsiniz: 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapman gereklidir.