Eminim bir gerekçeleri var, ama sahip oldukları canları vermek isteyenler beni çok üzüyor 😢 terk edilmiş evlatlar diye düşünüyorum ben onları ve içim acıyor, gerçekten.
Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapman gereklidir.
  • İşin en acı tarafı sahiplendirmeye çalışanlara gene bir lafım yok, kimileri birde sokaklara terk ediyor ve eğer o can evde yaşamaya alışmışsa, dışarda yaşayamıyor, hem onları doğalarından koparıyoruz, sırf kendi isteğimiz için, sonra da yaşamak için savaşmaya zorluyoruz ve bunu hiç hak etmediklerini düşünüyorum ve gerçekten çok hem de çok üzülüyorum.

    2 yıl önce

  • Sezer Hanım, sizin bahsettiğiniz çok özel bir durum, dediğim gibi önemli ve gerçekçi sebepleri olmayanlar içindi benim bu yorumum tamamen. Öyle sudan sebeplerle vazgeçebiliyorlar ki, benim içimin acıması onlar için. Yoksa mecburiyet varsa, elbette. Ama alıp, alıştırıp sonra da tuhaf bahanelerle, ya da bazan hatta bahaneye bile gerek duymadan vaz geçen o kadar çok kişi var ki.

    2 yıl önce

  • Eger bebeginiz varsa ve bagisikligi gelismemis ise bir secim yapmak zorunda kaliyorsunuz ne yazik ki. Kim ister versin ama bazen malesef daha onemli bir can olabiliyor. Aglaya aglaya vazgeciyorsunuz.

    2 yıl önce

Daha fazla yorum göster
Petsbook'da durum paylaşmak için hemen mobil uygulamayı indir.