Kedi Sahiplendirme

Kedi Sahiplendirme

Kedi Sahiplendirme Niçin Önemlidir Ve Petsbook’ta Kedi Sahiplendirme Nasıl Yapılır?

Kedi sahiplendirme ülkemizde hayatını sokaklarda geçiren canları kurtarmak, aralarına yenilerini de eklememek açısından son derece önemli. Ne yazık ki pek çok insan, kedi sahiplendikten sonra çeşitli nedenlerle ona bakamayacağına karar verip, kedisini sokağa bırakıyor. Hâlbuki kedi sahiplendirme ilanlarına yer vererek kedilerin sokaklara mahkûm edilmesini önlemek için çalışan pek çok platform mevcut. Petsbook da kedi sahiplendirme ilanlarına yer veren bu platformlardan biri.

Herhangi bir sebeple artık bakamayacağına karar verdiğin veya sokakta görüp sahiplendirmek istediğin kediler için Petsbook’ta kedi sahiplendirme ilanı verebilir ve kedi sahiplenmek isteyen kişilere kolayca ulaşabilirsin. Ancak şunu da eklemekte fayda var; Petsbook’taki kedi sahiplendirme ilanlarının hepsi ücretsizdir ve ücretli olduğu tespit edilen kedi sahiplendirme ilanları silinecektir.

Petsbook’ta kedi sahiplendirme ilanı verebilmek için sitemize üye olup ‘Satın Alma, Sahiplen’ bölümüne ve ardından ‘Yeni Pet Ekle’ seçeneğine tıklaman yeterli. Karşına çıkacak olan kutucukta kedi sahiplendirme ilanın ile ilgili bilinmesi gereken detayları girip kedinin fotoğrafını da eklemeni isteyeceğiz senden. Tüm bilgiler tamamlandıktan sonra verdiğin ilan, kedi sahiplendirme ilanlarına ulaşmak için Petsbook’u kullanan binlerce kişiye açık hale gelecek.

Sebep ne olursa olsun, kedi sahiplendirme yapmak yerine onu sokağa bırakmak, bir canın hayatını devam ettirmesini zorlaştıracaktır. Gerek hava şartları, gerek yiyecek bulma zorluğu veya başka nedenler olsun, zaten zor koşullarda yaşayan sayısız sokak kedisi varken aralarına bir yenisini de biz eklemeyelim; bunun yerine kedi sahiplendirme ilanı vererek onları bu koşullardan kurtaralım. Petsbook olarak kedi sahiplendirme konusunda kullanıcılarımıza gereken tüm desteği sağladığımızdan emin olabilirsin!

Kedi İle İlgili Blog Yazıları

Evcil hayvanlarla ilgili bilmeniz gerekenler, bakım rehberleri ve daha fazlası.

Kedi Sahiplenme İlanları

Beni çok sevecek bir aile arıyorum. Kimsesizim, bakıma ve sevgiye muhtacım. Beni sahiplenirsen mutlu bir aile olabiliriz, ne dersin? .

Kedi İle İlgili Sorular ve Cevapları

Evcil hayvanınızla ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevapları bu sayfada