Köpek Sahiplendirme

Köpek sahiplendirme

Köpek sahiplendirme Niçin Önemlidir Ve Petsbook’ta Köpek sahiplendirme Nasıl Yapılır?

Köpek sahiplendirme özellikle sokak köpeklerinin çok fazla sayıda olduğu ve hepsinin yaşam mücadelesi verdiği ülkemizde, onları kurtarmak ve sayılarını daha da çoğaltmamak açısından son derece önemli. Maalesef köpek sahiplendikten sonra herhangi bir sebeple artık ona bakamayacağına karar verip köpeğini sokağa bırakan pek çok insan var. Oysa onları sokağa bırakmak yerine köpek sahiplendirme ilanlarına yer veren platformlara başvurulabilir ve bu köpeklerin sokağa mahkûm edilmesi önlenebilir. Köpek sahiplendirme ilanlarına yer vererek sokak canlarına yardımcı olmaya çalışan platformlardan biri de Petsbook.

Sokakta başıboş ve çaresiz görüp sahiplendirmek istediğin veya sebep fark etmeksizin bakamayacağına karar verdiğin bir köpeği, Petsbook’taki köpek sahiplendirme ilanları arasına ekleyebilirsin. Böylece köpek sahiplenmek isteyen kişilere de kolayca ulaşmış olursun. Ancak ücret karşılığı köpek sahiplendirme yapmanın Petsbook’ta yasak olduğunu da eklemekte fayda var. Ücretli olduğu tespit edilen köpek sahiplendirme ilanları tarafımızdan silinecektir.

Petsbook’ta köpek sahiplendirme ilanı vermekse çok kolay. Tek yapman gereken sitemize üye olduktan sonra ‘Satın Alma, Sahiplen’ bölümüne ve ardından ‘Yeni Pet Ekle’ seçeneğine tıklamak. Pet ekleme seçeneğinde karşına çıkacak olan kutucuğa köpek sahiplendirme ilanınla ilgili önemli bilgileri ve köpeğinin fotoğrafını ekledikten sonra ilanın hazır olacak. İşlemler tamamlanınca da köpek sahiplendirme ilanlarına ulaşmak isteyen binlerce kişi, senin ilanını görebilecek.

Eğer bir canın hayatını zorlaştırmak yerine kolaylaştırmak istiyorsan, onu sokağa bırakma; onun için bir köpek sahiplendirme ilanı ver. Hava koşulları, yiyecek bulma zorlukları ve çeşit çeşit sebeplerle boğuşan sayısız sokak köpeğinin arasına bir yenisini de sen ekleme… Biz Petsbook olarak köpek sahiplendirme konusunda kullanıcılarımıza tüm desteği sağlıyoruz!

Köpek İle İlgili Blog Yazıları

Evcil hayvanlarla ilgili bilmeniz gerekenler, bakım rehberleri ve daha fazlası.

Köpek Sahiplenme İlanları

Beni çok sevecek bir aile arıyorum. Kimsesizim, bakıma ve sevgiye muhtacım. Beni sahiplenirsen mutlu bir aile olabiliriz, ne dersin? .

Köpek İle İlgili Sorular ve Cevapları

Evcil hayvanınızla ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevapları bu sayfada