Dışarı çıkamıyoruz

Petsbook'da topluluğa soru sormak için hemen mobil uygulamayı indir.
Evcil dostunla ilgili merak ettiklerini topluluğa sor, diğer üyeler cevaplasın.
 • Dışarı çıkamıyoruz

  Sokağa çıktığımız da kedilere saldırıyor İnsanlara karşı güvensizlik yaşadığını seziyorum bana aileme karşı iyi amaVe sokak köpekleri saldırıyor bize. 8 aylık erkek köpeğim terasımız var orda onunla oynuyoruz yoruluyoruz sokağa çıkmak yerine teras da takılmak onun için iyi midir sürekli evde veya terasta yani bende çalışıyorum babam ile birlikte kalıyoruz babamda çalışıyor yalnız yani öğlenleri 1 saat vakit geçiriyorum sonra akşam 7 gibi tekrar beraber vakit geçiriyoruz acaba piskolojisin de bir problem var mıdır?

  9 ay önce
Cevaplar
Cevap verebilmek için üye girişi yapman gereklidir.
 • Bu cinsler bekçi köpeği vs işlere yatkın bir ırktır muhtemlen sizi tehlike altında sanıyor ve saldırıyor olabilir

  8 ay önce

 • burda sokak köpekleri insanlara dahi saldırıyor.

  8 ay önce

 • Zeus insanlara bakıyor korkan biri görünce kıpırdanmaya başlıyor ama sakin ol falan diyorum yok bir şey diyorum sakinleşiyor lakin köpekler ile sosyallestirmem çok zor.

  8 ay önce

 • işten gelince kapının önüne çıkıyoruz insanlar geçiyor yanımızdan bazıları gelip seviyorda aslında hatta biriyle deli gibi oyun oynamıştı her gördüğünde oynar adam çünkü korkmuyor köpekten. Pitbull benim arkadaş hep dışarı çıkar gezerdik 8 tane köpek etrafımıza toplanınca korkar oldum bende anca kapının önüne çıkıyoruz.

  8 ay önce

 • köpeğinizi asosayl yapmak için cabalamissiniz 😓 insanlarla diğer köpeklerle hergun iletişim halinde olmalı, az gördüğü yada az etkileşime geçtiği kişileri yada köpekleri kendine tehlike olarak algılıyor. hergun sıkı kayışta insan ve köpeklerle iletişime geçirin. sıkı kayış çünkü agresyon gösterirse duzeltebilmek icin

  9 ay önce