Hayvan Hakları

Petsbook'da topluluğa soru sormak için hemen mobil uygulamayı indir.
Evcil dostunla ilgili merak ettiklerini topluluğa sor, diğer üyeler cevaplasın.
 • Hayvan Hakları

  Arkadaşlar 2 yaşında kurt-husky kırması bir oğlum var ve bugün şikayet üzerine zabıtalar almaya geldiler. Fakat karnesi olduğu için almadılar. Sizce daha sonradan bir şikayet daha olursa alabilirler mi?

  11 ay önce
Cevaplar
Cevap verebilmek için üye girişi yapman gereklidir.
 • cip i olan belediyeler takiiyor ve cip zorunlu hale getirilecek.. bn paaya belediyede taktirdim ariyorsunuz randevu aliyorsunuz asi karnesiyle gidip taktiryorsunuz asi karnesi isliyorlar. bn pasa nin asi karmesi kaybtim tekrar yeniletemm lazim

  11 ay önce

 • rica ederim 😚👌

  11 ay önce

 • çok teşekkür ederim yardımların için

  11 ay önce

 • yani bana onu oturtana kadar bekle ,sokma o bölgeye gir ve dolan (alanı sen kontrol etmiş oluyorsun) sonra çağır dedi yardım eden kişi. işe yarıyor. ilk çok ısırmaya kalktı ama alıştı. biraz hoş olmasa da taşmasına çekiyorum (normal boyun tasmasi) yapmazsa otura getirmek için yada bozup gelmeye kalkarsa benimki de kangal rottweiller kırması tahmin edebiliyorum yasayabileceklerini. dışarıda bile gerekirse oturtarak gezdiriyorum sonra çağırıyorum. gerçi bu her köpeğe yapılmalı büyük küçük. şuan bizim küçüğe de ilk başta bunu yapmadık diye üzülüyorum. o küçük sevimli diye herkes tolerans gösteriyordu zeytini kara yuzlü sokak köpeği olarak gördükleri için batıyor da artık batması için sadece zorluyorlar.

  11 ay önce

 • Bence çok haklısın bir canlıya kötülük yapana kısasa kısas yapacaksın ki hatasını anlayabilsin. Bu arada evimiz müstakil ve terasta bakıyoruz. Sanırım bizimkinde bölgeyi sahiplenme huyu var çünkü başka hiçbir şeyi görmeye katlanamıyor. Havaya uçan kuşa sineğe hatta dumana bile gıcık oluyor

  11 ay önce

 • belediye değil veteriner yapıyor diye biliyorum birde bölgeyi sahipleniyorsa uluyor, havliyor. bizimde sorunumuzdu şimdi hafif bir itaat eğitimi mamasını önünden alma, alana ben izin vermeden girmemesi gibi şeylerle düzeldi. birtek yağmurda hala ağlıyoruz oda barınak travmasi. apartman ise avukat arkadaşımdan öğrendiğim her daire gitsin diye onay vermeli ki sizin kopeginiz böyle bir oy kullanamazsınız sorun orda bitiyor. yada yurt dışı hayaliniz yoksa biraz da veteriner yardım ederse bir hastalık uydurursunuz ve hasta köpeği de alamiyorlarmis hayatının sonuna kadar bakmakla yükümlüsun diye . siteyse şikayet edenin PVC cam katlanır balkonu varsa gidip konuşun çünkü o da yasal değil (bu baya kötü olmak oldu ama hayvan sevmeyenlere katlanamiyorum gerekirse neden olmasın?)

  11 ay önce

 • her belediye takıyor mu çipi

  11 ay önce

 • asi karnesi yeterli olcak size bnde oglumu kaytit ettiridm 52 tl cip taktiridm 😊

  11 ay önce

 • teşekkür ederim

  11 ay önce

 • belediyeye kayıt ettirmek için gerekli olan şeyler var mı peki?

  11 ay önce

Daha fazla cevap göster