Kakası ağır kokuyor??

Petsbook'da topluluğa soru sormak için hemen mobil uygulamayı indir.
Evcil dostunla ilgili merak ettiklerini topluluğa sor, diğer üyeler cevaplasın.
 • Kakası ağır kokuyor??

  Köpeğimin kakası affedersiniz çok ağır ve pis kokuyor. Yaptığı yerin 2 metre ötesinden bile duyuluyor o koku. Sebebi hakkında bir fikriniz var mı?

  1 yıl önce
Cevaplar
Cevap verebilmek için üye girişi yapman gereklidir.
 • mamaa

  1 yıl önce

 • hepinize değerli fikirlerinizden dolayı çok teşekkür ederim.😊😊😊😊

  1 yıl önce

 • bn ki yemeei pro p. ni bnde royal c. donmeyi planliyorum

  1 yıl önce

 • Benim kullandığım mamada advance benimkide çok ağır kokuyor diye ben proplan aldım bunu deneyeceğim birde

  1 yıl önce

 • yada ayda 15 tl braf yaptirin 😁

  1 yıl önce

 • Kediler için çok bilmiyorum ama genel hattiyla balık olmamalı çünkü hepsi çiftlik balık kullanıyor ve bu ağır metal oranı yüksek demek kanser riskini arttırıyor aynı şey soya ve soya yan ürünleri için geçerli. Hayvan yan ürünü olmamalı bu proteini ya bitkiden ya sentetik karşılıyor demek. Pancar diye yazan direk şeker ve diyabete yol açıyor özellikle yatkın hayvanlarda ama severek yeme sebebide bu. Saponinler anti kansorejen kolestrol düşürücü sindirim sistemini koruyucu beta glukan içeren(bağışıklık) maddeler ama köpeklerde mide dönmesi yapabiliyor sadece yedikten sonra oyun oynamamali bir süre. Sindirime en iyi gelen bence pirinç. Nd bezelye kullanıyor düşük tahıl yada tahilsiz için ama bence düşük tahilli seçilmeli çünkü saponinler genede önemli bunlar artık evcil hayvan. Gözüne garip isimler geliyorsa araştır. Brit ve nd de olan mannan oligosakkarit, fructo oligosakkarit prebiyotik görevinde ek, yukka sidigera ise gene sindirim sistemi için saponin. Yurt dışında kaldım et ucuz ve evcil hayvanlar (ne yazıkki) sanayi şeklinde olduğu için Avrupa markaları nd Brit daha güvenilir geliyor.

  1 yıl önce

 • Kedim için dediğiniz markaları araştıracağım verdiğiniz bilgiler için teşekkürler🙏🏼

  1 yıl önce

 • tabi yanında çok fazla ekstra veriyorum büyüğe pirinç lapası iki kepçe ilikli kemik suyu 3 yumurta beyazı 1 sarı (sarı Kolesterolden taş yapabilir) iki kaşık yoğurt (bazen kefir ama nadir). haftada bir yarım kilo uskumru, haftada iki haşlanmış tavuk yada kıyma yanına gene haşlanmış havuç ve elma. baya uzuyor liste aklıma gelmiyor bile

  1 yıl önce

 • biz iki kopektede Brit kullanıyoruz. premium sindirim sistemi hassas olanlara care ise ırka özel. glukozamin eksiği var ama her köpekte gerekli değil büyüğe ekstralar glukozamin kullanıyoruz. onerebilecegim markalar nd ve Brit. nd sindirimi hassas olana iyi gelmiyor çünkü saponin kaynağı fasulye vs. britte ise genelde pirinç ki benim tercihim. birde nd yumurta içeriyor alerjisi olan kopeklerde dikkat edilmeli. büyük kangal kırması diye Brit premium puppy. küçük minyatür Schnauzer Brit care mini sensitive geyik etli. Acana orijen taraftarida değilim boşa cep yakıyor kansorejen ve ağır metali iceriyor (muhtemel balıkları reklam edildiği gibi açık su değilde çiftlik balığı), doğal diye cep yakarken sadece yalan reklam ayrıca iki köpeğe de iyi gelmedi saponin olarak fasulye içeriyor diye.

  1 yıl önce

 • Siz hangi mamayı kulllanıyorsunuz acaba?

  1 yıl önce

Daha fazla cevap göster