Kedi

Petsbook'da topluluğa soru sormak için hemen mobil uygulamayı indir.
Evcil dostunla ilgili merak ettiklerini topluluğa sor, diğer üyeler cevaplasın.
Cevaplar
Cevap verebilmek için üye girişi yapman gereklidir.
 • Sevginin en kalitelisini verdikten sonra, mamanın da en iyisi maddi olanaklar dahilinde verilir bence 😻

  1 yıl önce

 • Evet Mert Gürer yardımınız için teşekkür ederim ama o mamalar gerçekten sağlıklı mamalar değil. Siz kullanıyorsanız eğer Royal Canin fiyatına pek çok kaliteli mama var. N&D. Acana Orijen Instict vs vs. Herkese de teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için :))

  1 yıl önce

 • Royal canın ,proplan vs kullanırsanız ,kedinizin ileri de çok sağlık sorunu olur merak etmeyin. kediler zorunlu etcildir ,ve royalcanin ,proplan da glüten ,tahıl vs bulunuyor. ve bunlar ilk üç içerik(!) ... soya ,un ,yan ürün ,yetersiz et oranı vs herşey bulunuyor. yurt dışında bu mamalar whiskas mueamalesi görüyor.

  1 yıl önce

 • Kedi besliyorsanız mama konusunda seçici ve dikkatli olmalısınız. Bilinen kaliteli markalardan şaşmayınız. Royal canin/pro plan vs. kullanmanızı önerebilirim. İlerde sağlık problemleri oluştukça daha pahalıya mal olabilir. Bu mamalarda kedinizin ihtiyacı olan her şey var. Bütün mamalarda kimyasallar var tabi. Biz insanlar doğal beslenemiyoruz ki sonuçta..

  1 yıl önce

 • Kuru yada ıslak şampuan 😂 kediler yıkanmaz ama tabiki mama hazırlayabilirsiniz fakat kaliteli bi mamadan aldığı tüm besinleri de içerebilecek potansiyelde olmalıdır taktirinize kalmış. Kum konusunda da örn ben topaklanan kum kullanıyorum çalışıp okuduğum için daha hijyenik ve kolay oluyo her akşam süZgeç kürekle temizliyorum ortalama 2 haftada birde tamamen değiştiriyorum

  1 yıl önce

 • inci hanım doğal ,evde hazırladığınız homemade -barf tarzı besinler en iyisi

  1 yıl önce

 • Kimyasal olmayan ürünler, evde hazırlanan mamalar veya doğal kedi kumları falan var onlar mı yoksa kuru mama, kuru şampuan gibisinden kimyasal içeren ama kaliteli de olan ürünler mi?

  1 yıl önce

 • Doğal üründen kastınız nedir?

  1 yıl önce