Kedilerim Kaçtı

Petsbook'da topluluğa soru sormak için hemen mobil uygulamayı indir.
Evcil dostunla ilgili merak ettiklerini topluluğa sor, diğer üyeler cevaplasın.
 • Kedilerim Kaçtı

  İki kedimi barınağa hasta oldukları için götürdüm. Bunların durumu kötü diyerek kapalı bir odaya kapattılar. Ağlama seslerini duyuyordum kedileri. Tedavi olunca geri getireceğiz dendi. Bir gün sonra sabah 9'da aramaya başladık ve bize söylenen hep bir saat sonra arayın oldu. En son 5'te aradığımızda gayet rahat bir şekilde sizin kedileriniz kaçtı dendi. Oraya gittiğimde ise bakıcımız kaçırmış ne yapalım yani dedi. Belediyeye dilekçe yazdım ama ciddiye alınmadı. Kedilerim hala bu soğukta dışarıda. Ve birisinin kulak tümörü, diğerinin ise ağız içi enfeksiyonu var.

  1 yıl önce
Cevaplar
Cevap verebilmek için üye girişi yapman gereklidir.
 • hayvan seever dernelleri haytap vs benzeri dernekere yazim bu yaziyi iletisem gecerler

  1 yıl önce

 • Teşekkürler 💙

  1 yıl önce

 • Sosyal medyadan da paylaşın altına da hayvan derneklerini etiketleyin paylaşsınlar diye. Şnstagram da Empati diye bir hesap var. Hayvanlara eziyet vb. Suçları işleyenlere soruşturma başlatıyorlar. Onlarla iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

  1 yıl önce

 • Astım her yere ilan, dağıttım da. Bulamıyorum ama o barınağın da cezasını çekmesini istiyorum.

  1 yıl önce

 • Yaşadığınız durum çok üzücü. Bence mutlaka derneklerle görüşün durumu bildirin kedileriniz bulunsun. Ayrıca kedileriniz ismi,yaşı ve hastalıklarını belirten fotoğraflı kayıp ilanları hazırlayıp etrafa asın. Umarım bulursunuz🙏🏻

  1 yıl önce