Kısırlaştırma

Petsbook'da topluluğa soru sormak için hemen mobil uygulamayı indir.
Evcil dostunla ilgili merak ettiklerini topluluğa sor, diğer üyeler cevaplasın.
 • Kısırlaştırma

  Oğlum ZEUS 2 yaşında 1 yaşında bana geldi geldiyin de hiç dışarı çıkmıyor du şimdi sadece parka gidiyor zaten sonra koşa koşa eve Kısırlaştırmayı düşünüyorum dişi bulamadım ne yapmam lazım sizce bi yardımcı olsanı ?

  1 yıl önce
Cevaplar
Cevap verebilmek için üye girişi yapman gereklidir.
 • Ayrıca ben köpeyime cok iyi bakıyoyum İşim Gereyi gece gündüz ataktayım gene elimden geldiyince ihmal etmiyorum. daha iyi bakılsın diye verdim köpeyi bi haftasonra gerivgeldivdurmamış bilip bilmeden könuş mayın amcamları karşı ben köpeyimi o kadar laf yemem rağmen bırakmıyorum !

  1 yıl önce

 • Siz ne biliyorsunuz da konuşuyorsunuz Ben Köpeyim için neler yaptım bana geldiğin de dışarı cıkmayı bırakın dükkândan düşarı adaım atıramıyordun şuan bparka falan gisiyıruz (kendime almadım arkadaş istedi sonra caydı kuyamadım bakıyorum)

  1 yıl önce

 • Kesinlikle katılıyorum. Kısır hayvanlar bilinenin aksine kansere, idrar yolu problemlerine, obeziteye, eklem problemlerine daha yatkınlar. Tamamen sahibin kendi keyfi için yaptığı, doğalarına aykırı ve psikolojik bakımdan olumsuz bir işlem olduğunu düşünüyorum.

  1 yıl önce

 • bnde kopeklerimi kisirlastirdimm bunlarin hepsi bana hikaye geliyor cunku 3 kopegimi de kanseden kaybetim bn bu surec icinde meme kanseri oldular. kist oldular ustune kalp rahatsizliklari yasadik ve bn 7 yasinda kizmi yury disnda tedavi ettirdimm 14 yasinda melek oldu.. bunlae bnce hikaye hic bir hayvanim dogasiyle oyamamak lazim bnde hadim edeyim herkesi.. bn pekinesim icin burda ki veteriner 2 yil omur verdiler 7 yasindaydi gitti geldi amerikada tedavi oldu ( bir veteriner arkdasimla gondrdim ) 7 8 ay kaldi ve 2 yil omru kalan kopek 7 yil daha yasadi cok saglikliydi ama kalp dayanmadi 1.5 saat kalp krizin gecirdi 2 tane veteriner kurtamadi.....

  1 yıl önce

 • Genelde sağlığa uygun olduğunu savunanlar meme kanseri, kist gibi riskler sebebiyle savunur. Ben de bunun asıl sebebinin yetersiz bakım olduğunu söylemeye çalıştım. (Asla kısırlaştırmayacak biri olarak) Asosyallik konusuna katılıyorum.

  1 yıl önce

 • kopek asosyal disari tanimiyoe bilmiyoe kendime guveni yok eve alisikk disari ortamina degil buda olabilir..

  1 yıl önce

 • kisirlastiran kopek kansere yaklan miyor mu ???

  1 yıl önce

 • Zeus çok korkuyor dışar da duruyoruz kendi kendine dönüp dönüp duruyor doğal besinle ilğisi olabilirmi sizce

  1 yıl önce

 • Nasıl baktığınıza bağlı bir durum.İki şık:A. Kuru mamayı verir geçer, kimyasala boğar ve kısırlaştırırsınız (kanserden koruma amaçlı!!).B. Gerçek besinlerle besler, fazla aşıdan kaçınır, doğal ürünler tercih eder ve kısırlaştırmazsınız.İster gerçekten bakın ister baktığınızı sanıp kendinizi kandırın...

  1 yıl önce

 • Kısırlaştırın. İkiniz içinde en iyisi.

  1 yıl önce

Daha fazla cevap göster