köpek ısırması

Petsbook'da topluluğa soru sormak için hemen mobil uygulamayı indir.
Evcil dostunla ilgili merak ettiklerini topluluğa sor, diğer üyeler cevaplasın.
Cevaplar
Cevap verebilmek için üye girişi yapman gereklidir.
 • BIRDA SOYLUYORM ARTIK BNI CIGRIMDAN CIKARACAKSINIZ KOPEKLERIN BRUN VE AGZI KISIMLARINA VURMAYIN HASASSSS BOLGELERIN DOLUKLARINA ZARAR VEREBILIR KALCI HASARLAR VEREBILRISINIZZZ MUMKUSN KALCS KISIMINA GAZETE KAGIDINI RULO YAPIP SAG SOLA VURARAK ONU TEPKUNIZI BU SEKILDE GOSTERIN... BIRDA SOYLUYORUM BURUN VE AGIZ BOLGESINA VURMAYACASINJZ OYUNCAKLAR ALIN SIZI ISIRDIGINDA ONU ITIN VE ORDAN UZAKLASIN YAVRU KOPEKLER BU TEPKIYI HEP VIRIR DISLERI KASINIYOR GAYET NORMAL

  10 ay önce

 • Teşekkürler

  10 ay önce

 • köpeğe vurulmaz😓 benimde büyük ırk, ilgiyi kes ısırığı blokla en kötü üstüne yürü(ondan korkmadığıni görmeli), gözlerinin içine bak ilk o kacirmali, yere yan yatır bir el boyunda (sikmadan) bir el göğüste kaslar gevseyene dek (ısırmaya çalışacaktır on yada arka bacağını gogsudeki elinle dürt gerekirse 15 dakika bile sürüyor) ayrıca bu oyun amaçlı ise dışarıda enerjisini atmalı günde en az 3 saat dışarıda olmalı, bunun en az 1.5 saatide diğer köpekler ile oyun olmalı ki enerjisini atabilsin. basket tenis yada futbol sahasına kapatıp kosturabilirsin diğer kopeklerlede. şiddet çoğu köpeği aksine daha saldırgan yapan bir şey.

  10 ay önce

 • Çok sağ olun

  10 ay önce

 • kolonya dostum..ısırmaya kalkıştığı nereyse sür oraya tadından nefret ederler keser.. ayrıca burun hassas bölgesidir ordan uyarabilirsin, ve de ön bacaklarının arkasını ( koltuk altını) parmağınla hafif vur ciddileşirse çekinir..dip not olarak doğası gereği lider seçer köpekler, yemeği konusunda senden izinsiz kesinlike yedirtme onun değil senin istediğin zaman yesin..önce sen yiyor gibi yapıp sonra ona vermek iyi bi mesajdır..dip not olarak ona kemirmesi için birşeyler ver..

  10 ay önce